OFICJALNIE: Instagram zdradza mechanizmy działania algorytmu!

Przed wprowadzeniem w lipcu 2016 roku nowego algorytmu, który porzucił dotychczasowe chronologiczne wyświetlanie treści na Instagramie, użytkownicy zauważyli zmniejszenie widoczności postów najbliższych znajomych o 50%, a wszystkich postów – aż o 70%.

Jak wykorzystać Instagram Stories do promowania swojego profilu na Instagramie?

Relacje na Instagramie to narzędzie, które możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Instagram Stories może pomóc w zwiększeniu zainteresowania naszym profilem na Instagramie, zdobyciu zaangażowanych obserwatorów, a nawet w sprzedaży produktów czy usług. Sprawdź, jak skutecznie wykorzystać relacje w budowaniu biznesu w sieci.

Statystyki związane z użytkownikami – Polska

Jesteś ciekawy, jak z Instagrama korzysta się w Polsce? Dowiedz się, co najbardziej interesuje i angażuje Polaków, a potem wykorzystaj wiedzę w praktyce, zwiększając swoją popularność na Instagramie. Przed Tobą garść statystyk, które zebrałem, żeby ułatwić Ci zadanie.

Dlaczego nie warto kupować obserwujących oraz polubień – negatywne skutki.

W czasach, w których ilość followersów na Instagramie zaczyna mieć większe znaczenie, niż wpis w CV, nikogo nie powinny dziwić próby zainteresowania swoim profilem jak największej ilości osób. Podczas kiedy jedni regularną pracą i z pomocą nowoczesnych, uczciwych rozwiązań zwiększają swoje zasięgi, inni wolą kupić obserwujących na popularnym portalu aukcyjnym. Zanim się zdecydujesz na ten desperacki krok, sprawdź, czy to rzeczywiście taki dobry pomysł.

Wykorzystywanie Instagrama w życiu małych i średnich firm.

Chciałbyś zaistnieć ze swoją działalnością w sieci? Szukasz najlepszego sposobu na rozwój firmy? Dziś konto na Instagramie to nie tyle dobre rozwiązanie, co wręcz konieczność. Sprawdź, jak wykorzystać tę aplikację w życiu małych i średnich firm i jakie mogą płynąć z tego korzyści.

Jak robić dobre zdjęcia i wykorzystywać aplikacje do tworzenia contentu na swój profil?

Instagram już dawno przestał być zabawą dla początkujących. Coraz większe wymagania followersów i rosnąca konkurencja sprawiają, że jeśli naprawdę chciałbyś zgromadzić wielu obserwujących i zarabiać na publikowanych przez siebie postach, musisz postawić nie tylko na spójność, ale i na jakość. Poznaj siedem zasad, które pomogą Ci poprawić jakość contentu na Instagramie.

Jak dobrze prowadzić swoje konto na Instagramie i co robić, aby się ono rozwijało?

Chcesz prowadzić profil na Instagramie, który zaciekawi ludzi i w jak najlepszy sposób zaprezentuje to, czym się zajmujesz? Podejdź do tego jak profesjonalista. Opracuj strategię, trzymaj się zasad, korzystaj z nowoczesnych narzędzi i bądź wyczulony na trendy. Zanim opublikujesz kolejne zdjęcie, poznaj moje rady dotyczące tego, jak najefektywniej prowadzić konto na Instagramie.